תתארו לכם

רוב הזמן אנו שקועים במציאות העכשווית סביבנו שנראית בדרך כלל כמובנית מאליה, אנו רואים את היום האחרון החודש או השנה אך רובינו איננו פנויים או מקדישים תשומת לב להתבוננות בתהליכים ארוכי טווח של שנים ואת תוצאותיהם.

מה היה קורה אם לא הייתה מלחמת אזרחים בסוריה?

הרב ניר בן ארצי במסר לפרשת שלח לך תשע"ט :"אם בורא עולם לא היה מחריב את סוריה לפני למעלה מחמש שנים, וימשיך להחריב אותה, היא הייתה מעצמה של טילים כימיים ואלפי טילים אחרים. סוריה הייתה החולייה החזקה ביותר. כל מדינות ערב היו מחוברות אליה, לבנון, חיזבאללה, ירדן, תורכיה, איראן, עיראק, מצרים, חמאס והפלסטינים. בורא עולם מחריב וימשיך להחריב את סוריה ולא ישאיר ממנה זכר של חיים בגלל שהרגו באכזריות חיילי צבא הגנה לישראל, גם בשבי וגם במלחמה ובגלל שתכננו עם הפלסטינים, חמאס וחיזבאללה להפתיע את עם ישראל עם אלפי טילים ביום. הקדוש-ברוך-הוא קלקל להם את התוכנית. באותו זמן שהרס הקדוש-ברוך-הוא כליל את המעצמה העיקרית שהיא השורש, הכוח העיקרי של מדינות ערב, קלקל להם את כל התוכניות.


צילום: Qasioun News Agency, via AP

חיזבאללה מת.

ירדן מתה.

עיראק מתה.

איראן תמות.

תורכיה בשיגעון.

מצרים מעדיפה לשבת בשקט, סכר אסואן מאיים עליה.

נשאר האיום של החמאס ברצועת עזה.

נסראללה נובח נובח עד שימות. אם סוריה הייתה בחיים, היה חיזבאללה מקבל עשרות טילים שהיו מגיעים עד 1000 קילומטר והיו חוגגים כולם. מה שרואה בורא עולם קדימה לעתיד, אנחנו לא רואים. אז אנא מכם, המרחם על אכזרים - משמיים לא מרחמים עליו. תקראו נכון את המפה ותבינו מה התוכניות של הקדוש-ברוך-הוא, לטובתנו בלבד, לטובת עם ישראל היהודים" - קטע מתוך המסר לפרשת שלח-לך מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א


סרטון לצפייה אמונה דרך תמונה:


שימו לב לדברי הרב בקישור הבא כשההפגנות בסוריה רחוקות מאוד ממלחמת האזרחים שאנו רואים כעת:

https://www.facebook.com/tairneri.org/videos/1281460275202801/

251 צפיות0 תגובות