מסר לפרשת בחוקותי תשע"ט

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת בחוקותי תשע"ט

נמסר ביום ראשון, י"ד אייר תשע"ט (19.5.19) | 8:30

"אם בחוקותי תלכו ואת מצוותי תשמרו ועשיתם אותם ונתתי גשמיכם בעתם ונתנה הארץ יבולה ועץ השדה יתן פריו" (ויקרא כו, ג-ד).

הקדוש-ברוך-הוא מבקש מעם ישראל, מהיהודים שאמרו 'נעשה ונשמע', שיקיימו את עשרת הדיברות ואת תרי"ג מצוות. הקדוש-ברוך-הוא הציע לכל העמים לקבל את התורה. שאלו העמים מה כתוב בה, ואף עם לא היה מוכן לקבלה ולקיים את עשרת הדיברות. העם היחיד שלא שאל מה כתוב הוא עם ישראל שאמר 'נעשה ונשמע'. מאותו רגע בחר בהם הקדוש-ברוך-הוא להיות לו לעם ונתן להם את עשרת הדיברות. אף אחד לא יכול לקיים את עשרת הדיברות ותרי"ג מצוות בשלמות, אבל כל אחד צריך לעשות את ההשתדלות המקסימלית כפי יכולותיו.

כל הבעיות שבאות על יהודי בעולם הזה - הוא מביא על עצמו. הרעה לא באה מהקדוש-ברוך-הוא. האדם היהודי קובע, על פי מעשיו, כמה טוב יקבל מהקדוש-ברוך-הוא. אם יעשה רע, יחזור אליו הרע. אדם קובע בעצמו מה יהיה לו בעולם הזה. הכל בידי שמיים חוץ מיראת שמיים, חוץ מהבחירה החופשית של האדם לבחור בטוב או ברע. לבחור בקדוש-ברוך-הוא, בטהרה ובקדושה, או חס ושלום בטומאה. הכל פתוח לפניכם ובחרתם בברכה ובחיים.

הקדוש-ברוך-הוא רצה לשכון בתוך עם ישראל, בתוך בני ישראל, להיות להם למלך והם יהיו לו לעם. עם ישראל חביבים מאוד על הקדוש-ברוך-הוא, אוהב אותם מאוד ורוצה להוכיחם ולהנהיגם בדרך הישר - כאב אוהב לבנו, מתוך אהבתו אליו, אוחז בשרביט בידו תמיד, להנהיגו בדרך הישר שלא יסור ימין או שמאל. כמו שכתוב 'כי את אשר יאהב ה' יוכיח וכאב את בן ירצה' (משלי ג, יב). מי שאין הקדוש-ברוך-הוא אוהבו, מסלק ממנו תוכחה, מסלק ממנו את השרביט. מתוך אהבתו לישראל שרביטו בידו תמיד להנהיגם. את עשיו שנאתי, על כן הסרתי ממנו את השרביט, סילקתי ממנו את התוכחה. התוכחה לעם ישראל היהודים, באה לעזור להם ללכת בדרך הטובה והנכונה. הקדוש-ברוך-הוא יודע שיש יצר הרע בגוף האדם ואם לא מוכיחים אותו, הוא הולך בדרך הלא טובה. קל יותר להתפתות לדרך העקומה מאשר ללכת בדרך הטובה. הדרך הטובה היא דרך של תפילה, לימוד תורה, קיום עשרת הדיברות ותרי"ג מצוות, מעשי חסד, הפרשת תרומות ומעשרות, זו הדרך הטובה להדבקות בקדוש-ברוך-הוא. אלו דברים שקשה לאדם לקיים וצריך להתאמץ מאוד כדי לקיימם. קל להיות קמצן, לא צריך להתאמץ כדי להיות רכושני, לשמור ולסגור את הכסף בארנק, אבל זה סוגר את המזל ואת החיים בעולם הזה. קשה יותר לתת צדקה, תרומות ומעשרות, בזה צריך להשקיע מאמץ, אבל כשאדם תורם, הוא מחייה את העולם והעולם מחייה אותו חזרה. התורם יתעשר כדי שיהיה לו לתת עוד, והקמצן מתקמץ, מתקמט ונגמר. העם היהודי הוא עם של חסד ונתינה, זה מה שרוצה מאיתנו הקדוש-ברוך-הוא.

הקדוש-ברוך-הוא רוצה להטיב לעם ישראל. מפי עליון לא תצא הרעה, רק ע"י עוונות נגרמים העונשים. הקדוש-ברוך-הוא לא מעניש, האדם בעצמו מביא על עצמו את העונשים. מעשיו הרעים מביאים עליו רע. תפילה ולימוד תורה פותחים עולמות להדבקות בקדוש-ברוך-הוא. אדם שבורח מתפילה, לא מקיים את עשרת הדיברות ולא תרי"ג מצוות, הולך מדחי אל דחי ונסגר עד שנגמר מן העולם, בעולם הזה ובעולם הבא.

רמזים גדולים ורבים נותן הקדוש-ברוך-הוא לעם ישראל שלא לצאת לחו"ל. בישראל קבורים המון צדיקים, יש גם צדיקים חיים ויש גם צדקניות קדושות מאוד בישראל. איך זה יכול להיות שאנחנו מזכירים שלוש פעמים ביום את האבות, אברהם, יצחק ויעקב בתפילת שמונה-עשרה, ונוסעים לחו"ל לקברי צדיקים שבכלל לא נמצאים שם. יעקב ביקש להיקבר ליד סבא ואבא שלו במערת המכפלה כדי לא להיקבר באדמה טמאה, גם יוסף. כל הצדיקים שבעולם שנקברו מחוץ לארץ ישראל, הבטיח להם הקדוש-ברוך-הוא שהם יהיו מתחת למערת המכפלה. העצם הנקראת 'לוז', עוברת דרך מחילות ומגיעה תוך שנה, מכל מקום בעולם, לארץ ישראל, למערת המכפלה, אצל האבות. מי שעיניו בראשו מבין, מי שלא רוצה להבין, חי באשליה.

כל חברי הכנסת במצב מחריד, לא רואים ולא שומעים, נמצאים כמו באפלה. הם גורמים לעצמם ולכנסת ישראל להיות כמו מגדל בבל. כל אחד דואג לעצמו ולאינטרס שלו. אין חסד, אין נתינה, אין התחשבות, יש חמדנות. אומר הקדוש-ברוך-הוא: החמדנות הזאת תגרום שיהיה מגדל בבל בין מאה ועשרים חברי הכנסת. בורא עולם מבקש להיות מתונים, להתחשב זה בזה ולתת לימין להתגבש ולהתחזק לממשלת ימין, בלי לפגוע באף יהודי ובאף חבר כנסת. כל חבר כנסת יקבל את התפקיד שנותנים לו וישמח בו מאוד. חברי הכנסת תפקידם לשרת את אדמת הקודש ואת עם ישראל. אתם לא נמצאים שם כדי לריב ולהתווכח על כיסאות, לא לזה נבחרתם. כל תפקיד חשוב יותר מהשני ואין שום תפקיד או תיק בממשלה שהוא לא חשוב. אין שר יותר טוב, חושבים ככה אבל זה לא נכון. הימין צריך להפסיק לאכול אחד את השני. השמאל צריך להפסיק לאכול אחד את השני. הימין והשמאל יפסיקו לאכול אחד את השני, נבחרתם לשרת את אדמת הקודש ואת היהודים שנמצאים בארץ ישראל והקדוש-ברוך-הוא מעליכם, הוא בוחר בכל אחד ואחת. ראשי המפלגות שיפריעו לימין להתקיים, יסתבכו כבד מאוד עם הקדוש-ברוך-הוא, כבד מאוד עם הקדוש-ברוך-הוא, לא יתן להם מנוחה. בורא עולם בחר את הימין - לזרום עם הימין! לא לעשות כל מיני קומבינות ולבקש בקשות מיותרות. אין מצב לקיים שוב בחירות ולזרוק מיליארדי שקלים לפח אשפה, שיכאב לכם הלב על הכסף של עם ישראל!

כל העולם מעריכים את היהודים שגרים בארץ ישראל, את היהדות, את התורה, את התפילות בבתי הכנסת, את הישיבות, את הכותל המערבי של עם ישראל, וחלק מהיהודים לא מעריכים את עצמם. לגויים יש כבוד לארץ ישראל וליהודים שגרים בארץ ישראל, הם שונאים את היהודים שגרים בחו"ל. שמונה מיליארד גויים בעולם שונאים את היהודים שגרים בחו"ל. כמו שהמצרים שנאו את בני ישראל במצרים, את הנשים והגברים, כך גם עכשיו, הגויים שונאים את היהודים שגרים בחו"ל ומגרשים אותם כדי שיבואו לגור בארץ ישראל הקדושה.

בארץ ישראל הכל טוב, ממציאים את הפטנטים הכי טובים בעולם, יש גשמי ברכה בשפע. ירו כ-700 טילים לארץ ישראל ולא קרה כמעט כלום, מה שקרה היה כדי לכפר על הדור. בורא עולם הוא שהפסיק את המלחמה ברצועת עזה בבוקר יום שני, לא אף אחד. בורא עולם סגר את המוחות של החמאס, הג'יהאד והפלסטינים, הם עצמם לא יודעים איך נעצרה המלחמה. אם המלחמה ברצועת עזה לא הייתה נעצרת, הייתה ממשיכה עד הרגע הזה. יש להם אלפי טילים שמגיעים למרחק של 130 קילומטר.

המדענים האיראנים שנמצאים ברצועת עזה, עוזרים להם לייצר טילים ארוכי טווח.

החמאס, הג'יהאד והפלסטינים אין אמונה בהם באף מילה. הם ישבו בשקט ורוגע השבוע, לפני האירוויזיון, כי פחדו שיאשימו אותם שהם מפריעים למשלחות שבאו לישראל, ואירופה והעולם יסגרו להם את כל הברזים.

מצרים, סיסי עושה את כל הפעולות לטובת מצרים ולטובת השלום בעולם. ארה"ב מגינה על מצרים ונותנת גם כסף וישראל מגינה על סיסי. סיסי הכי חכם מכל הנשיאים שהיו במצרים.

ירדן מלאה פליטים, אוכלים אותה ואוכלים אותה ואוכלים אותה. המלך שלהם מסובך, לא יודע מה לעשות עם עצמו, מחכה לאמריקאים.

חיזבאללה ונסראללה לא יעזור לו כלום, הוא הולך להשתגע עם עצמו. פוחד מרוסיה שהיא לטובת ישראל, אין לו את סוריה שמתה ואין לו את איראן, לא מצליח לקבל ממנה תחמושת וטילים.

איראן לא יכולה לעשות כלום לישראל ישירות, הם פוחדים מישראל. ממשיכים בדרך לא דרך להפריע לישראל.

ארה"ב לא רוצה מלחמות, רוצה שלום בעולם. טראמפ בא לעשות שלום בעולם. דרך איום כלכלי שוברים את המדינות לחזור בתשובה. אם אין ברירה משתמשים בכוח.

רוסיה גם היא עם ארה"ב, הם לא רוצים שאיראן תהיה מעצמה חדשה, כי שלטון האיראנים מסוכן וחם מזג שאין לו שליטה בעצמו.

צפון קוריאה רוצה להתחבר לארה"ב כי אין להם מה לאכול. הם יצטרכו לעשות שלום עם ארה"ב כדי שתהיה כלכלה טובה ויהיה להם מה לאכול.

תורכיה, ארדואן כפוף לדאע"ש וממשיכה להיות מהפכה בתורכיה. כמה ארדואן יכול להסתיר את כל הדברים שהוא מחביא, בסוף יגלו הכל.

סוריה נהרסת ונהרסת, אין להם שקט ולא יהיה שקט, כל יום הרג והרג, הפצצות והפגזות.

לבנון רוצה שלום, יש קשר טוב עם ישראל.

עיראק עסוקה בצרות שלה, אין דין ואין דיין. ארה"ב עוזרת לה להשתקם.

כל מדינה ומדינה בעולם, שתרצה לפגוע בישראל, לדבר לשון הרע על ישראל, להוציא דיבה על ארץ ישראל, או לקחת חלקים מארץ ישראל - יקבלו במקום מכות קשות דרך איתני הטבע.

אסונות הטבע ימשיכו, ימשיכו וימשיכו, רעידות אדמה, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, אש, סופות וסערות, חום וקור. מטוסים ימשיכו להסתבך, להתפרק, להתרסק ולהתנגש, גם אוניות, מכוניות, אוטובוסים ורכבות.

האנטישמיות גוברת, גוברת וגוברת, גדלה להיות כמו תמנון. לא תעצור עד שאחרון היהודים יעלה לארץ ישראל. יהודים שהם יהודים אמיתיים - לא כדאי להתחכם מול הקדוש-ברוך-הוא. בורא עולם נותן לכם רמזים: הגויים מפריעים לכם לעשות בריתות, מפריעים לכם לשים כיפה על הראש, מפריעים לכם להתפלל, מפריעים לכם להגיע לקברי צדיקים בחו"ל, אז תבינו את רמזיו! הקדוש-ברוך-הוא רוצה שתבואו לארץ ישראל הקדושה! אלפי יהודים מקבלים כל יום מכות מהגויים ולא מדברים. תעלו לארץ ישראל הקדושה, אבא ואמא פה ותרגישו בני מלכים. אחרי חורבן בתי המקדש הגלה הקדוש-ברוך-הוא את רוב היהודים לחו"ל, עברו אלפי שנים והקדוש-ברוך-הוא קורא לכולם לעלות לארץ ישראל! הגיע זמן גאולתכם כדי שתהיה לכם זכות לחיות ליד משיח צדקנו בבית המקדש.

משיח נמצא בתקופה לא קלה. כמו שהעובר יוצא ומשתחרר מחבל הטבור, התנתק משיח ועכשיו עולה ויורד, יורד ועולה, כמו איילת השחר שמסתתרת ומתגלה. זה המצב עכשיו לפני התגלות מלך המשיח. המצב במדינה משפיע על הרוח של כל העולם, למטה ולמעלה, יש תנודות. משיח ידו על העליונה! הקדוש-ברוך-הוא הבטיח בדור הזה וכך יהיה! כן יהיה משיח בדורנו!

אף אחד לא יכול להפריע למשיח לפעול ולצאת לעם ישראל. משיח עושה רצון ה' בשמחה גדולה. משיח בכל מצב פועל עם הקדוש-ברוך-הוא ברצון טוב. בורא עולם הביא משיח בשר ודם שחציו מלאך, כדי שירחם על עם ישראל ויחבר שמיים וארץ. בורא עולם מדבר דרך המשיח, מעביר את הדיבור במקום, אוטומטית, דרך גרונו, ומשיח יוצא ומדבר. זה הקדוש-ברוך-הוא מדבר מגרונו. משיח אין לו כלום ממנו, הוא מקבל הכל מהקדוש-ברוך-הוא, מא' ועד ת'. למרות הייסורים הכבדים והקשים שעובר משיח, ממשיך וממשיך לעשות רצון ה' ולהציל כל יהודי ויהודי, לא יעזור לאף אחד כלום. המשיח כבר נמצא פה בפעולה חזקה והרבה מודעים אליו. הוא יודע שהוא המשיח. אנשים יסתכלו על אותו אדם שנקרא משיח בשמיים ובארץ וירגישו שהוא המשיח, הוא יאיר ויעורר להם את הנשמות. כשהנשמה מתעוררת ומאירה, כל הקליפות של האדם נופלות ונושרות ונכנסת באותו אדם שמחה בלב ובעיניים והוא יהיה שמח ומשוחרר. זה משיח, מאיר את עיניהם של ישראל, מאיר את ליבם של ישראל ואת נשמותיהם של ישראל. מי שבקרבת משיח יהיו לו ניסים ונפלאות, למרות שבכל העולם יהיו אסונות ודברים קשים. כל העולם השתגע, אסונות טבע ותוהו ובוהו, ואיפה שנמצא משיח הכל שקט ורוגע. גם הצדיקים שנמצאים בארץ ישראל עכשיו יצטרכו להיאחז במשיח דחוף, בנשמה שלו. אם לא, גם הם עלולים להסתבך עם הסיטרא אחרא כבד. המשיח הוא האור של העולם הזה! המשיח יטפל בעולם הזה להפוך אותו לעולם של רחמים, טוב, אהבת חינם ורק טוב בתוך עם ישראל ובעולם כולו. יפסיקו המחלות והצרות וחיים טובים לנצח!

725 צפיות0 תגובות