בנימין נתניהו


"כל מה שקורה סביב ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, אשם או לא אשם, צריכים להסתכל על מה שהוא עשה מאז ועד היום הזה למען ארץ ישראל הקדושה.


הרבה מנהיגים לפניו עשו טעויות ולא פחות ממנו, רק שעליהם לא דיברו. מדבר קטן עשו 'הר' עצום, שנאת החינם משתוללת והלשון הרע משתוללת. כמה דברים קרו לשרים, חברי כנסת וראשי ממשלה לשעבר ולא יודעים עליהם?


כמה קרו ויודעים רק 10%? בגלל הגאולה ומשיח שצריך לצאת, כוח הטומאה והסטרא אחרא משתוללים, ולכן השנאה גוברת הרבה יותר ממה שצריך, ועל מה? על הכיסאות?! האם יש מנהיג, שר או חבר כנסת שבאמת רוצה לעזור לעם ישראל? שבאמת אכפת לו מאדמת הקודש שלא יגעו בס"מ אחד ממנה? שבאמת אכפת לו מהקדושה והטהרה של ארץ ישראל? שאכפת לו מהיהדות של ארץ ישראל, שאכפת לו שיבואו כל היהודים ויעלו לארץ ישראל? הוא זה שצריך להיבחר לממשלת ישראל! אם יש דבר כזה..."


קטע מתוך המסר לפרשת תרומה תשע"ט מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

בנימין נתניהו הוא ראש ממשלת ישראל, שר החוץ, שר הביטחון ושר הבריאות הנוכחי. נתניהו כיהן כראש ממשלה במשך שתי תקופות: הראשונה, בראשות ממשלת ישראל העשרים ושבע, בין השנים 1996–1999, והשנייה, שהחלה ב-2009 בראשות ממשלת ישראל השלושים ושתיים ונמשכת עד היום. נתניהו כיהן בממשלות ישראל גם כשר האוצר וכשר החוץ, וכן כראש האופוזיציה.

בין השנים 1993-1999 כיהן כיושב ראש מפלגת הליכוד, תפקיד שחזר למלא מדצמבר 2005 ועד היום.

בין השנים 1984-1988, טרם הצטרפותו למפלגת הליכוד ובחירתו כחבר הכנסת השתים עשרה, היה נתניהו שגריר ישראל באו"ם (מתוך ויקיפדיה)


צילום : אילן אסייג618 צפיות1 תגובות