אסור שתהיה מלחמת אחים בין יהודים

עודכן ב: 9 יול 2019


צילום אורן זיו

שעות לפני לפני מותו הטראגי של הצעיר סלומון טקה ובעקבותיו הפגנות ברחבי הארץ.

כותב הרב ניר בן ארצי במסר השבועי

"כל ההפגנות בעם ישראל מכעיסות מאוד מאוד את הקדוש-ברוך-הוא. כל מי שהלך נגד בורא עולם, בורא עולם מחכה לו, מאה שנה, שישים, שלושים או עשר. בורא עולם נתן את עשרת הדיברות ותרי"ג מצוות - לקיים אותם! לא מקיימים אותם - מסתבכים עם הקדוש-ברוך-הוא! הגויים בתוכנו ומסביבנו מעודדים להתבוללות, סמים, שתיה חריפה, הימורים, זימה, לכלוך ותועבה, הגויים עושים את זה. 80-90% אחוז מהגויים בעולם עושים את כל ההפגנות בישראל, את כל הזימה בישראל ואת כל ההפרעות בארץ ישראל. הם משפיעים על היהודים בדרך נעימה ויפה כדי להרוס את העם היהודי, כמו בזמן המלחמות שהיו כדי לפגוע בעם ישראל ולהרוס את היהודים"

דברי הרב במסר של אותו השבוע הם לגבי הפגנות שנערכות בעם ישראל ומי שעומד מאחריהם


מספר ימים אחר כך מפורסם כי הקרן החדשה וקרן רוזה לוקסמבורג הגרמנית שממומנות בידי מדינות זרות, הם חלק מהתומכים בארגון ‘עומדים ביחד’, שהיה הרוח החיה מאחורי מחאת יוצאי אתיופיהבמסר שלאחריו פונה הרב לעם ישראל:

:יהודים יקרים לא לעשות הפגנות, זה מכעיס את הקדוש-ברוך-הוא. בהפגנות שהיו בשבוע שעבר, נהרסו מאות חתונות, רופאים לא הגיעו למחלקות בזמן, הרבה חולים עזבו את העולם, נשים בהיריון, דברים קשים ביותר ומלמעלה לא יסולח. לשבת לדבר עם מנהיגי מדינת ישראל, לא להפריע לתנועה, לא להפריע לבני אדם. טורח ציבור הוא עוון גדול מאוד. להפריע לתנועה של בני-אדם, לחסום כבישים, להטריח אנשים שיושבים שעות ברכב, רעבים, צמאים, צריכים נוחיות, זה עוון גדול מאוד מאוד! צריך לקבל אישור להפגנה ולעשות הפגנה מול משרדי הממשלה ומנהיגי העם. אסור לאף אחד לחסום כבישים, זה עוון גדול מאוד ולא יסולח משמיים! אין סיבה שמצדיקה חסימת כבישים. אנשים חוזרים הביתה, אנשים מבוגרים, אנשים חולים שמחכים לישועה, הריונות, רופאים ועובדי בתי חולים, אנשים שצריכים לנסוע לחו"ל, יולדות. הרבה חולים נפטרו, חתונות ושמחות התבטלו, הרבה דברים"

81 צפיות0 תגובות