הרב ניר בן ארצי שליט"א: "עכשיו יש מלחמה קשה מאוד בין הטהרה לטומאה בין הימין לשמאל ממש עם ישראל עובר דברים קשים ביותר ויצא מהם ביד רמה ביד... ימין השם עושה חיל מהקורונה מהמלחמה של רצועת עזה עכשיו מהערבים שהפריעו בתוך ארץ ישראל גם מלחמה בין הטומאה לטהרה בין הימין לשמאל וימין השם עושה חיל זה חבלי משיח, סובלים כולם בורא עולם... רצונו של הקב"ה שהימין יעלה תקשיבו טוב טוב יהודים, רצונו של הקב"ה שהימין יעלה אתם מבינים מה אתם שומעים רצונו של בורא עולם שהימין יעלה ולא השמאל עם הערבים ועם האנשים שנגד היהדות נגד הקב"ה ונגד היהודים שנלחמים בשביל הכסאות לא לטובת עם ישראל פעם היה שמאל, לפני שלושים שנה, נלחמו על אדמת הקודש,   לפני עשרים שנה גם, באמת היה אכפת להם מאדמת הקודש מהיהודים בארץ, היום השמאל אכפת לו מהכסא, איך לוקחים... איך גונבים כסא, לא לוקחים איך גוזלים וגונבים קולות וכסא אז בורא עולם אומר לכם רצוני חברי הכנסת ימניים שעזבתם ובגדתם, יש זמן לתשובה חזרתם באתם באתם אני אמרתי אני אתעתע בכם ואני אתעתע בכם אמר הקב"ה לפני כמה זמן חודש גם וימשיך לתעתע בכם לא יתן לכם להרוס את מדינת ישראל, אומר לצד הימין שעזבו לחזור לימין, ביבי יישפטו אותו בבג"ץ מה שיחליטו בג"ץ, לפי הבדיקות שלהם, מצויין ובאיזה שלב הוא יפסיק להיות ראש ממשלת ישראל ואתם תחליפו אותו תמשיכו, אחרים במקומו, אבל יהיה ראש ממשלה מתורבת ואהוב על כולם, בלי מחלוקות. רצונו של בורא עולם שתקום ממשלת ימין, לא שינוי... ימין, ימין. שינוי זה דבר שלילי, זה דבר לא טוב, ושמאל זה ס-מ זה "הסיטרא אחרא" אז בורא עולם אומר וחוזר רצוני שתקום ממשלה ימנית זה רצונו של בורא עולם"

מוסיף הרב  "הקב"ה אומר לאלה שעזבו את הימין : בשמאל תהיה מהפכה בינכם תהיה לכם אות קין ונשיאים בעולם לא יקבלו אתכם -חזרו לימין"

 

"כדי לא להיות מושפע מעצת "המרגלים" כלב בן יפונה הולך להתברך אצל האבות במערת המכפלה, ותשמעו טוב ,האבות והאמהות ,עכשיו,  יחד עם כל הצדיקים בשמיים, בוכים וזועקיםשרוצים חלק  מהימניים, להקים ממשלה עם ערבים ממשלה שמאלנית, שתהרוס את היהדות,הבכי והזעקות שלהם לא הולך לחינם "

אנו מבקשים לשתף את הסרטון בפייסבוק למען זיכוי הרבים לשיתוף

Blog-Picture_1002501121.jpg